2000 Polise Badminton Antrenörük Eğitimi - sporyoneticiligi.com

2000 Polise Badminton Antrenörük Eğitimi

2000 Polise Badminton Antrenörük Eğitimi

Badminton federasyonu ve Emniyet genel müdürlüğü arasında yapılan protokolle  2000 polise badminton antrenörlük eğitimi verilecek.
Emniyet Genel Müdürlüğü ile Türkiye Badminton Federasyonu arasında yapılan protokole göre 81 ilde 2000 Polisimize Badminton Antrenörlük eğitimine başlanıyor.Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik bu konuda şunları söyledi “uzun zamandan beri hayata geçirmeye çalıştığımız bir proje idi. Hedefimiz kötü alışkanlıklara düşebilecek, terör tehlikesine karşı korunmaya muhtaç ve sokakta çalışan çocuklarımızı eğitmek ve onları korumaktır. Ayrıca Polis çocuklarına Badminton Eğitimini de projeye ilave ettik.Öncelikle 81 ilde bu proje de yer alacak polislere Badminton Antrenörlük eğitimi verilecek. Ardından 81 ile proje’nin uygulanacağı yerlere Badminton malzemeleri dağıtılacak. Eğitimler öncelikle Gençlik ve Spor il müdürlükleri, MEB’e ve Belediyelere bağlı spor salonlarında bizzat çocuklarımıza Polislerimiz tarafından verilecek.Badminton Antrenörlük eğitimi ve Badminton malzemeleri Badminton Federasyonu tarafından verilecek olup daha sonra proje’nin devamı için Sponsor olabilecek firmalar aranacak. Proje’ye 15 Ağustos 2008 tarihinden itibaren başlamayı hedefliyoruz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir Yorum “2000 Polise Badminton Antrenörük Eğitimi

  1. bir polis memuru olarak çok güzel bir fikir olduğuna inanıyorum. inşallah en kısa zamanda faaliyete geçerde bizde faydalanırız….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir