GSGM'YE PERSONEL ALIMI - sporyoneticiligi.com

GSGM'YE PERSONEL ALIMI

GSGM'YE PERSONEL ALIMI

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, Genel Kadro ve Usulü Hakkında Kanun
Hükmünde Kararnamenin Eki Cetvellerin Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğüne
Ait Bölümünde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı kabul edildi.
Kabul edilen tasar?ya göre, GSGM’nin taşra teşkilatında, eğitimli ve
dalında uzman personel istihdam edilebilmesi amacıyla, 100 sportif
eğitim uzmanı kadrosu ihdas edilecek.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

14 yorum “GSGM'YE PERSONEL ALIMI

  1. bu haber kesınlık kazandımı.bazı sitelerde daha fazla alım olacagı söylenıyor bu konu hakkında daha fazla bilgi alabılırmıyız?

  2. hayır bu haber daha önceden eklenmişti.Güncellemek için yeniden yaz
    dık.tasarı halen komisyonda beklemektedir.

  3. ilk atamalarda alınacak spor uzmanı sayısı gsgm nin söylediğine göre 80 kişi inşallah diğer atamalarda daha fazla olur.

  4. Arkadaşlar kaç kişi alınacağı hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır.Herkes kendince bir şeyler söylüyor 2 haftaya kalmaz her şey belli olacaktır.

  5. ee ne zaman acıklanıyor… benim dutumlarıma gore aralık ayı sonunda alımlar olacak ama tam oalrak ne olur bilemem… bilgisi olan varsa yazsın ltfn

  6. 2005 m.ü. spor akademisi yöneticilik mezunuyum… keşke mezun olmasaymışım..bu kpss denilen sınavı çıkaran kişilere ne bu dünyada nede öteki dunyada hakkımı helal etmiyeceğim..okula girerken yetenek sınavıyla alıyolar 3000-5000 arasından sıyrılıp okula giriyorsun ve mezun oluyorsun sıra iş vermeye gelince bizleri genel kültür. matematik ,tarih ,coğrafya vb. gibi derslerden sınava tabi tutuyorlar.. bu derslerden başarılı olsaydık zaten normal bir üniversiteye girerdik… biz vucudumuzu kullanarak okumaya hakkazandık şimdi diyorlarki yok bu yeterli değil …sizlerin yeterli olabilmeniz için kpssyi kazanmanız gerekiyo…yahu sizler şunu kabul edin bizim üniversitelerimizdeki eğitim yetersiz bizlerde kpss konusunda haklısınız diyelim … ama nerde bu olgunluğu gösterecek onurlu yöneticiler..YOKK. zaten olsa onca spor yöneticisi mezunu belirsizlikler içerisinde gelecekten umutsuz bir beklenti içerisinde hayatını idame etirmeye çalışmaz…yöneticiler şunuda bilmeli.. öğrencilerin görev verdikleri insanlara saygı duyması için ATATÜRKÜN DEDİĞİ GİBİ ZEKİ ÇEVİK AYNI ZAMANDA AHLAKLI OLMASI GEREKİR..ama bu ülkede sadece zeki(kpssden istenilen puana göre bu zekilik )olanlar iş bula biliyor.. spordan anlıyomuymuş vucut yapısı apaor yapmaya müsaitmi..öğrencilerle diyolog kurabilecek yetenektemi…kağıt üzerinde anlatıp öğrencilere sunum aşamasında hiçbirşey gösteremeden dersleri tamamlayan nice öretmen var bunları göremeyen zihniyetide knıyorum.. 5 yıldır girmediğim kpss sınavına bu senede girmeyecem..hoş çokta umurlarındadırya..olsun ben nefretimi sıkıntımı yazayım belki bi duyan olur…SPOR YÖNETİCİLİĞİ KOCA BİR YALAN VE BİZLER BU YALANIN MADURLATRIYIZZ…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir