KPSS Alımları Ne Zaman Olur? - sporyoneticiligi.com

KPSS Alımları Ne Zaman Olur?

KPSS Alımları Ne Zaman Olur?

Bir çok arkadaşımızın merak ettiği konu KPSS alımlarının ne zaman olacağıdı.Bu konu hakkında kesin olmamakla beraber şunları söyleyebiliriz.

Bildiğiniz gibi spor yöneticiliği mezunları KPSS sınavına 2 senede bir girmektedir.ÖSYM’nin daha önce yapmış olduğu 2004 ve 2006 KPSS sınavlarında tercihleri ortaöğretim ve ön lisans mezunlarının girmiş olduğu KPSS sınavı açıklandıktan sonra belirlemiştir.2004 yılında tercihler kasım ayının ilk haftası 2006 yılında ekim ayının son günü açıklanmıştır.KPSS Önlisans ve ortaöğretim sınavları bu sene 2006’ya göre daha geç yapılacağı için muhtemelen KPSS tercihleri kasım ayının ikinci haftasında açıklanacaktır.
Not:Bu konu kesinlik taşımamaktadır.Daha önce yapılmış olan KPSS B kadroları alım tarihlerine göre bilgiler sunulmuştur. Ayrıca konu 1 hafta önce  forumlarda 2008 KPSS Atamaları konusunda tartışılmıştı ve bilgiler paylaşılmıştı.Ancak veritabanı hatası nedeniyle konu silinmiştir.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

5 yorum “KPSS Alımları Ne Zaman Olur?

  1. ben spor yöneticiliği mezunuyum. kpss sınavına önceden 2 yılda bir girebiliyorduk şimdi ki duyumlarım her yıl kpss sınavına girebileceğimiz yönünde bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

  2. NE ZAMAN AKILLARINA ESERSE.SENİ BENİ KİM DÜŞÜNÜR KARDEŞİM.ADAMLARIN SPOR KÜLTÜRÜ YOKKİ SPOR KURUMUNA YAPILACAK ATAMAYI HESAPLASINLAR.TAMAMEN ZİHNİYET MESELESİ HOCAM.KİMİN AKLINA GELİR MEHMET OKLUNU DERECEYLE BİTİRMİŞ.SPORA KATKI SAĞLAMAK ADINA PROJELER ÜRETMİŞ.PEH AMA HERŞEYE RAĞMEN NE DEMİŞ ÜSTAD NECİP FAZIL:
    SEVİNİN MEMEDİM SEVİNİN BAŞLAR YÜKSEKTE,ÖLSEKTE SEVİNİN EVE DÖNSEKTE ,SANMA BU TEKERLEK KALIR TÜMSEKTE ,YARIN ELBET BİZİM ELBET BİZİMDİR, GÜN DOĞMUŞ GÜN BATMIŞ EBET BİZİMDİR
    VESSELAM

  3. merhaba ben spor yöneticiliği 4.ncü sınıfta okuyorum. şimdiki yapılan atamadan sonra haziran 2009 da sınava girecegim atama olacakmı yoksa 2010 da atama olacak ya çok merak ediyorum lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkürler.. 💡

    1. Spor yöneticiliği atamaları 2 yılda bir yapılmaktadır.Bu sene lisans düzeyinde KPSS sınavına girebilirsiniz.Ama alacağınız puan atamanız için geçerli olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir