Spor Yöneticileri Derneğinden Açıklama - sporyoneticiligi.com

Spor Yöneticileri Derneğinden Açıklama

Spor Yöneticileri Derneğinden Açıklama

mehmet inanSpor yöneticileri derneği (SPOYDER) 2.başkanı ve kurucularından olan Syn. Mehmet İNAN öğretmenlik atamaları ile ilgili sitemizde bulunan BESYO Mezunlarına Öğretmenlik Hakkı Verildi konulu başlığa yorum yazarak konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Syn. Mehmet İNAN’ın sitemize yaptığı yorum metni :

Merhaba arkadaşlar öğretmenlik hakkı ile ilgili resmi yazı derneğimize ulaşmıştır. yakında yazıyı tarayıp sitemizde yayınlayacağız ve buna ihtiyacı olan bütün arkadaşlar kullanabilecek yani özel okullarda resmi olarak öğretmenlik yapabilecek tabiiki 98-99 ve öncesinde okulların spor yöneticiliği ve antrenörlük eğitimi bölümlerine kayıtlı arkadaşlar için geçerli bir durum. öte yandan dernek olarak asıl amacımız spor yöneticiliğin tanınması ve istihtam alanlarının genişletilmesidir. ancak bu dönemde kayıt yaptıran arkadaşlarımızın haklı bi mücadelesiydi bu ve bunun için bir sivil toplum örgütü olarak bişeyler yapmak gerekiyordu bizde dernek olarak bunun mücadelesini verik netice olarakda bir arada olmanın mükafatını aldık. inş. spor yöneticiliği içinde bundan sonra büyük işlere imza atacağız tabiik bunun yoluda birlik olmaktan geçer.

Yaptıkları çalışmalar için Syn. Mehmet İNAN’a ve Tüm SPOYDER yönetim kurulu üyelerine Teşekkür eder, çalışmalarının ve başarılarının devamını dileriz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

3 yorum “Spor Yöneticileri Derneğinden Açıklama

  1. neden 98 ve 99 yıllarını kapsıyorki ben üniversiteye 2002 yılında girdim girdigim yıl formasyonda veriliyordu fakat ertesi yıl bu hak elimizden alındı ben hukuk ta verilen hak geri alınırmı bizlere ilk yıl formasyon verilipte ertesi yıl alınması dogrumu en azından okula girmeden önce formasyon verilmeseydide biz enazından yolumuzu ona göre çizerdik 1 yılı heba etmemek adına okuduk ama malesef diplomalı ev hanımlıgına devam ediyoruz

  2. merhaba arkadaşlar elazığ fırat üniversitesi spor yöneticiliğini kazandım gidip gitmemekte kararsız kaldım 2 tıl turizm okudum alttan vardı dondurdum acaba onu açtırıp dersleri verip aynı zamanda açık öğr 4 yıl sosyoloji yazsam mı yoksa burayı mı okusam yardımlarınızı bekliyorum ecelin-olurum-58@hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir