Genç Gönüllüler Haberler

Gönüllü Satranç Antrenörleri Aranıyor!

Özet

1.1.2021 – 31.10.2021 tarihleri arasında Küçükçekmece Satranç Gelişim Akademisi Projesinde bilinçli ve çağın gereklerine uygun satranç eğitimleri verilmek üzere gönüllü satranç antrenörleri aranıyor. Projeye Son başvuru tarihi 31.12.2020 tarihidir

gönüllü-santranç-antrenörü-aranıyor
gönüllü-santranç-antrenörü-aranıyor İstanbul

1.1.2021 – 31.10.2021 tarihleri arasında Küçükçekmece Satranç Gelişim Akademisi Projesinde bilinçli ve çağın gereklerine uygun satranç eğitimleri verilmek üzere gönüllü satranç antrenörleri aranıyor. Projeye Son başvuru tarihi 31.12.2020 tarihidir. İlan Detayları:

Küçükçekmece Satranç Gelişim Akademisi Projesinde bilinçli ve çağın gereklerine uygun satranç eğitimleri verilecektir. Projenin amacına göre Uluslararası Satranç Federasyonu (FİDE) Norm ve ilkeleri doğrultusunda, Türkiye Satranç Federasyonuna bağlı GM, IM, FM Satranç antrenörleri ile 1. ve 2. kademe Satranç Antrenörleri gönüllülerine ihtiyaç duyulmaktadır.

İleri seviye gurupları, Orta seviye Grupları ve Başlangıç seviyesi gruplarımızla eğitim planlarımızı oluşturmuş olacağız. İleri seviye gruplarında 134 saat, Orta ve başlangıç seviyesi grupları için verilecek dersler ise 1798 saat olarak planlanmıştır.

Günümüz koşullarında analiz yeteneği güçlü, akademik yönden başarılı çocuklar yetiştirmek için eğitim planlamasında önem verilmesi gereken faktörlerden birisinin de satranç altyapıları güçlü çocukların yetiştirilmesi olduğu unutulmamalıdır…

Başuru için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir