Kpss

Kadro Kararnameleri Yayınlandı

Özet

2008 yılı kadro kararnameleri Resmi gazetede yayımlandı.Durum pekte iç açıcı gözükmemekte.Memurlar.net’in yayınladığı haber doğrultusunda GSGM’ye 2009 yılında alınacak personel sayısı düzenlenecek unvan değişiklikleri ve görevde yükselmeler için ip uçları taşımakta. Açıklanan listelerde dolu kadrolar bizim açımızdan pek bi anlam ifade […]

2008 yılı kadro kararnameleri Resmi gazetede yayımlandı.Durum pekte iç açıcı gözükmemekte.Memurlar.net’in yayınladığı haber doğrultusunda GSGM’ye 2009 yılında alınacak personel sayısı düzenlenecek unvan değişiklikleri ve görevde yükselmeler için ip uçları taşımakta.
Açıklanan listelerde dolu kadrolar bizim açımızdan pek bi anlam ifade etmemekte.Belirtilen unvanlarda bulunan personelin kadro derecelerinde yapılacak değişiklikleri göstermektedir.
İlgilenmemiz gereken kısım ise boş kadrolarda yapılacak olan değişikliklerdir.Boş Kadro Değişikliklerini incelediğimizde Memur kadrolarının iptal edilip yerine Bİlgisayar işletmeni kadrolarının verildiğini görmekteyiz.Geçen sene Gençlik spor genel müdürlüğüne 100 küsür memur alınmış ve alınan memurlarda Beden eğitimi ve spor yüksekokulu mezunu olma şartı aranmıştı.Bu durumda iptal edilen memur kadrolarının bizlerden eksilen kadrolar olarak yorumlamamız lazım.
Kadro Listelerine ulaşmak için tıklayınız

21 thoughts on “Kadro Kararnameleri Yayınlandı
 1. ben size alım 2009 demiştim inanmamıştınız üstelik sadece80 kişi alacaklar neyse 2010da inşallah tabi alım olursa

 2. Konuda alım olmayacak diye bir şey yazılmamıştır.Sadece boş memur kadrolarının bilgisayar işletmeni kadroları ile değişme talebinin onaylandığı bu durumda memur kadrolarında eksilme olacağını yazmışız. 2. bir husus bizi asıl ilgilendiren memur kadroları değil sportif eğitim uzmanı kadrosudur ve bu konu hakkında her hangi bir değişim talebinde bulunulmamıştır.

 3. 🙄 ben bu haberden bişey anlamadım.çünkü sportif egitim uzmanıda 2009 damı alınacak,bundan sonra bizim oraya memur olma şansımız kalktımı,sportif eğitim uzmanını kaç kişi alacaklar.

 4. ARKADAŞLAR İSTANBUL BUYUK ŞEHIR BELEDIYESININ ITFAIYE ICIN 100 BEDEN EGITIMI MEZUNU ALDIGINI BILIYOMUSUNUZ USTELIK KPSS DEN 5O ALMAK YETERLI BENCE YILLARCA BEKLEMEKTENSE BASVURMANIZI TERCIH EDERIM. MAASLARI 1500 ILE 2000 ARASI DEGISIYORMUS.

 5. bende okuudm kararnameyi sadece 41 kişilik toplam alım yapılacak boştaki kadrolar için değişim yapılmış yani 2009 da gsgmye verilecek olan sayıyı etkilemez 10 kişilik memur kadrosunu değiştrmişler pek sorun yok yani

 6. arkadaşlar bunun bizimle alakası yok bu dolukadroların yani orda çalışanların derce değişiklieri ile ilgili bi olay yani zaten yazı dolu kadrolar die sadece en altta bizi artık ilgilendirmeyen 10 tane boş memur kadrosu var orada artık 4001 oldu

 7. ecrin: İstanbul büyükşehir belediyesine beden eğitimi mezunlarını değil Beden eğitimi öğretmenliği mezunlarını alıyorlar.
  Mert:silinen 32 memurluk pozisyonu var 2005 yılında sadece 33 sportif eğitim uzmanı aldıklarını hatırlatmak isterim.ayrıca 2007 yılında 100 küsür memur ataması olmuştu ve beden eğitimi bölümü mezunu olma şartı vardı.Bu gün olsa aynı şart devam ederdi

 8. arkadaşlar ben listeye baktım hiç bir şey anlamadım. kaç tane sportif egitim uzmanı atayacaklar. yine antrenörlük 100 kişi falan atanıyor neden bizze kadro açmıyorlar listede anlamadığım bilgisayar işletmeni ne memur ne biri bana açıklasın . tercihler ne zaman yapılacak . sanırım yine avucumuzu yalayacaağız allah sonumuzu hayretsin. 🙁

 9. Cihan:antrenörlük atamaları ile ilgili bir şey yazılmamış yazılan sadece çalışan antrenörlerden bazılarının derecesenin yani maaşının artırmasına yönelik talepleri gösteriyor.Yine aynı şekilde sportfi eğitim uzmanları içinde bir atama durumu yazılmamış sadece derecedeğişimleri yazılmış.Tercihler önümüzdeki hafta açıklanabilir.

 10. kimse boşuna hayal kurmasın gençlik spor müdürlüklerinde bakkalar ve manavları çalıştıranlar bu zihniyeti değişmediği sürece bu bölümden her yıl şaka gibi üç beş kişi alacaklar sonrada biz sportif eğitim uzamnı atıyoruz diyecekler ama onlar bu kafa yapılarını değişmediği sürece olimpiyatlardan güzel sonuçlarda gelmeye devam edecek

 11. ecrin itfaiye eri olmak için illa öğretmenlik mezunu mu olmazk lazım kesin araştırdın mı. biz olamıyormuyuz. burada da öğretmenlik ayrımı yaptılarsa artık diyecek bişey bulamıyorum. öğretmen itfayeci.

 12. arkadaslar ben bir antrenörlük mezunuyum. bende sizin gibi atama beklıyorum. eger kı allah bı fırsat verır de (olurda) gsgm yetkı sahıbı bı mevkıye gelırsem. kadroların hepsını, amirimden caycısına kadar spor uzmanlarıyla dolduracagım. ondan sonra bugünün başarısız gsgm personelı gorsun, olimpiyatlardan nasıl anlımısın akıyla kilo kilo altın gümüş madalyalarda donuluyor.

 13. 100 değil 50 alsalar gene ii baksana o bile yok kadrolarda. 5 aydır boşuna beklemişim:(

 14. eee kafanızda takke olursa ıstedıgınız yere atanırsınız feytullah gulen bu ulkeyı yonetıyor dısarıdan bızde bole saf saf okuyalım,muğlada gsgm de hademeler gorev yapıyor ınanmayan gelsın gorsun bu ulke bole aq,bastakılaerının beynıne bırkac delık acmak lazım

 15. arkadaşlar lisans kpss sınavına girdim puanım 64 memur olarak bi yerlere girme şansım var mı neresi olursa olsun farketmez anlayan,işi bilen bir arkadaşım cevap verirse çok sevinirim.iyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir