Kpss

Tercih Tarihleri Açıklandı

Özet

Uzun bir bekleyişten sonra ÖSYM 28-29 Haziran 2008 tarihlerinde  yapılmış olan 2008-KPSS Lisans ve 21 Eylül 2008 tarihinde  yapılmış olan  2008-KPSS Ortaöğretim/Önlisans’a KPSS sınavına girenlerin 24 Aralık- 05 Ocak tarihleri arasında tercih yapabileceklerini duyurdu.Beklenen çok daha uzun bir süre sonra […]

KPSS Tercih TarihleriUzun bir bekleyişten sonra ÖSYM 28-29 Haziran 2008 tarihlerinde  yapılmış olan 2008-KPSS Lisans ve 21 Eylül 2008 tarihinde  yapılmış olan  2008-KPSS Ortaöğretim/Önlisans’a KPSS sınavına girenlerin 24 Aralık- 05 Ocak tarihleri arasında tercih yapabileceklerini duyurdu.Beklenen çok daha uzun bir süre sonra nihayetinde açıklanan tarihlerin öncelikle spor yöneticiliği bölümü mezunları ve diğer üniversite bölüm mezunları için hayırlısı olmasını temenni ediyoruz.

3 thoughts on “Tercih Tarihleri Açıklandı
  1. Gerçekten istihdam alanımız GSGM nin merkez ve taşra teşkilatlarına olmalı. Spor Yöneticiliği eğitimni niye alıyoruzki?

  2. eğitim mi dedin 🙄 kusura bakma ama bizim aldığımıza eğitim denmez. geçiştirme. adam gibi eğitici yok ki. eğitim olsun. parmakla sayabilirim istersen eğitimcileri :mrgreen:

  3. arkadaşlar hayırlı olsun bu atamalar ama malesef çok içler acısı bır durum 4 yılın sonunda bu kadar komik rakamlar doğrusu devletın başındakılara söyleyecek söz yok elbette bızım de sıramız gelecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir